| Description | |
|---|---|
| Digging depth | 5 mm |
| Digging radius | 6.1 m |
| Dumping height | 3.6 m |
| Speed | 3.76 km/h |
| Overall dimensions | 5.9 m × 1.8 m × 2.5 m |
| Bucket volume | 0.17 m³ |
| Engine | |
| Brand | Isuzu CC-4 |
| Power | 40.5 kW (55.1 HP) |
| Fuel | Diesel |
| Axles | |
| Track width | 400 mm |
| Additional equipment | Bucket |
| Condition | Used |
| Painting | Original |
| Warranty | 6 months |
| More details | |
| Colour | Golden |
1/16