| Description | |
|---|---|
| Digging depth | 5,825 mm |
| Digging radius | 4.1 m |
| Dumping height | 4 m |
| Speed | 5 km/h |
| Overall dimensions | 6 m × 3 m × 3 m |
| Bucket volume | 0.19 m³ |
| Axles | |
| Track width | 400 mm |
| Additional options | Air conditioning |
| Additional equipment | Bucket |
| Condition | Used |
| Painting | Original |
| Warranty | 6 months |
| More details | |
| Colour | Golden |
1/16